Tropenmuseum
Hoofdmenu

Junior

Intro Junior [5345]

Elke dag zijn er leuke activiteiten voor kinderen in het Tropenmuseum. Ze kunnen de Qi (levensenergie) laten stromen in de Qi van China. Met de speurtochten kunnen ze op reis langs verschillende (wereld)delen van het museum.

Meer informatie en reserveren: 020-568 8233 (dinsdag t/m vrijdag: 10.00 - 17.00 uur).


Kungfu-tentoonstellingDe Qi van China

t/m voorjaar 2012 in Tropenmuseum Junior

Qi (spreek uit als 'tsjie') is de Chinese levenskracht die door Tropenmuseum Junior stroomt. In de Qi van China laten kinderen hun eigen qi stromen tijdens de Chinatours. Zij maken kennis met de Chinese keuken, kungfu, karaoke, kalligraferen en het maken van paraplu's of terracottasoldaten.


Kleurplaat - Noah_kleinKleurplaten

Kies uit één van de drie kleurplaten, print ze uit en kleur ze in! Alle kleurplaten zijn  die gebaseerd zijn op onze collectie, zoals de Ark van Noah.

Tropenmuseum Junior

Sinds de oprichting in 1975 maakt Tropenmuseum Junior, doe- tentoonstellingen voor kinderen tussen de 6 en 13 jaar. Op basis van een zelf ontwikkelde museale werkwijze spant het museum zich dagelijks in kinderen in hoofd en hart te raken met kennis over andere culturen. Lees meer over Tropenmuseum Junior.


Koninklijk Instituut voor de Tropen